البسه رستوران

لباس فرم رستورانی ایتالیایی را می شناسید؟

لباس فرم ایتالیایی

لباس فرم رستورانی ایتالیایی برای استفاده در داخل رستوران و با ظاهری بسیار شیک و دوخت ظریف برای مشتریان عرضه می شود. آشپزی از فعالیت های مهم همه انسان ها است که در طول روز بدان مشغول هستند وبرای دلپذیر شدن آن می توان کارهای مختلفی انجام داد. اغلب آشپزهایی که از آشپزی لذت می برند یا افرادی که در رستوران کار می کنند از عشق و علاقه به کار آشپزی صحبت می کنند که به دنبال لذت بخش شدن آن هستند. در این مقاله می خواهیم از لباس فرم رستورانی ایتالیایی برایتان صحبت نماییم که در بین رستوران داران محبوب و پرتقاضاست.

ضرورت تهیه انواع لباس فرم رستورانی

لباس فرم رستورانی لباسی است که برای رعایت تمیزی در پخت غذا و سایر کارهای رستورانی دوخته و به بازار عرضه می شود. خرید لباس فرم پرسنل رستوران با توجه به اهمیت بالای آن در صنف آشپزی از طریق فروشگاه و عمده فروشی ها با قیمت متفاوت انجام می شود. فضای رستوران و آشپزخانه بسیار گرم و نیاز به تعویض هوا دارد و افرای که در آن کار می کنند نیز به لباسی خنک نیاز دارند.
رستوران داران برای افزایش سرعت عمل نیروی کار خود از لباس فرمی استفاده می نمایند که مناسب با سایز فرد باشد. در یک رستوران آشپز و گارسون وظایفی متفاوت و نوع کار متفاوتی با یکدیگر دارند. آشپز در حال پخت غذا در آشپزخانه و در مقابل حرارت زیاد است. گارسون در داخل سالن و در حال جابجایی غذا و سایر وظایف مشخصی می باشد که باید از لباس فرم گارسون استفاده کند.
لباس فرم با رنگ های زیبا و شیک برای هر فرد متناسب با وظیفه آنها دوخته می شود. تنوع رنگی لباس فرم رستورانی موجب می شود تا خریداران به راحتی بتوانند رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اندازه و رنگ لباس ها به گونه ای طراحی می شود که در حین کار ایجاد مزاحمت نکند.

یونیفرم رستورانی ایتالیایی

یونیفرم رستورانی ایتالیایی

همه چیز  درباره لباس فرم رستورانی ایتالیایی

در خط های قبلی برای شما از لباس فرم آشپزی به طور عام صحبت نمودیم. حال می خواهیم از لباس فرم رستورانی ایتالیایی منحصرا بر اساس ساختار و طراحی خاص آن برایتان بگوییم.
اگر به دنبال یک لباس فرم آشپزی زیبا هستید می توانید از نوع ایتالیایی آن استفاده نمایید. طراحی این لباس به گونه ای است که شیک، ساده و در عین حال بسیار زیبا بنظر می رسد. راحتی در حین کار، دوام بالای پارچه، چروک نشدن در اثر شستشوی مستمر از مزیت های آن است.
خریداران این لباس از دوام این جنس در برابر شستو با انوع مواد شوینده ابزار رضایت کرده اند. عمده رنگ آن در بازار به رنگ سفید موجود است که و در جلوی آن تعداد 12 عدد دکمه به صورت جفتی دوخته شده است. جیب با ابعاد مناسب اقلامی که در حین کار حمل می شود هم در جلوی آن دوخته می شود.
لباس فرم رستورانی ایتالیایی علاوه بر استفاده در رستوران در آشپزخانه های بزرگ، فست فود، کترینگ و غیره نیز به کار می آید. بهترین جنس آن از نخ یا تترون است که می توانید در مدت زمان بیشتری آن را شسته و بدون اتو استفاده کنید. برخی جنس ها در برابر گرما تغییر کیفیت می دهند و آشپز در آن خیلی احساس گرما می کند. در صورتی که از جنس تترون یا نخ خریداری نمایید احساس خنکی درون آن بالاست به همین دلیل بسیاری از مشتریان از این دو جنس خریداری می نمایند.
انتخاب لباس فرم زیر نظر مدیر رستوران و با مشورت مشاوران فروش تولیدی ها انجام می شود که برخی از این لباس ها سفارشی دوخته می شود. دوخت سفارشی دقیقا بر اساس اندازه فرد انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه نوین فرم خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت لباس فرم رستورانی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *